Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/polozna/domains/poloznanamedal2016.pl/public_html/inc/lib/connection/mysql_sql_connection.php on line 31
Nominowane położne z województwa zachodniopomorskiego - Położna na medal
Położna na meda

Nominowane położne z województwa zachodniopomorskiego

2016-11-30

 POŁOŻNE NOMINOWANE DO TYTUŁU „POŁOŻNA NA MEDAL” 
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE* 
*kolejność nominowanych wg. listy na stronie www.poloznanamedal2016.pl
  

1. Małgorzata Kulawiak, Wałcz
Opinia jednej z pacjentek: Położna z wykształcenia, doświadczenia i zamiłowania. Wspaniała kobieta, żona, matka i przyszła babcia! Zawód położnej to nie tylko kwalifikacje... Do pracy w tym zawodzie potrzebne są także predyspozycje, które Pani Małgosia niewątpliwie posiada :) Zawsze zaangażowana w wykonywanie powierzonych obowiązków. Pełna empatii i zrozumienia. Każda pacjentka, może liczyć na oddanie z Jej strony i dochowanie należytej staranności w przyjęciu Maleństwa na świat! Wkłada całe swoje SERCE w tę pracę i dlatego zasługuje
 
2. Aneta Pyszka, Drawsko Pom.
„Najlepsza”
 
3. Izabela Gumna, Wałcz
Opinia jednej z pacjentek: Wspaniała położna, która ma w sobie radość z wykonywanej pracy. Pełen profesjonalizm, pomoc, duże zaangażowanie. Przy Pani Izie każda pacjentka czuje się wyjątkowa. Pomogła nam w trudnych chwilach za co bardzo dziękujemy:). Każdej kobiecie życzę porodu z tak cudowną położną.”.
 
4. Małgorzata Sztubecka, Rzecko
Opinia jednej z pacjentek: „Zawsze miła, uśmiechnięta, profesjonalnie podchodząca do porodu.”
 
5. Joanna Terzyk, Choszczno
Opinia jednej z pacjentek: „Miła, serdeczna, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy i nowych inicjatyw”.
 
6. Kinga Tracz, Goleniów
Opinia jednej z pacjentek: „Pani Kinga to położna z powołaniem, pogodna i życzliwa osoba przy której zapomina się o bólu i strachu, stwarza miłą i swobodną atmosferę. O Pani Kindze po raz pierwszy usłyszałam w przychodni ginekologicznej od innych pacjentek, wyrażały się o niej bardzo pochlebnie. Wszystko to o czym mówiły sprawdziło się podczas mojego porodu. Jest miła, ciepła, rzetelna i otwarta. Życzę wszystkim takiej położnej, jak Pani Kinga.”
 
7. Elżbieta Herbin, Dębno
Opinia jednej z pacjentek: „Bardzo doświadczona i profesjonalna położna. Prowadzi gabinet w Dębnie oraz szkołę rodzenia w ramach NFZ. Stale podnosi swoje kwalifikację w zakresie prowadzenia ciąży, porodu i połogu, dzięki czemu przekazuje najnowszą wiedzę oraz zalecenia lekarskie. Swoje podopieczne traktuje bardzo indywidualnie, co sprawia że czują się otoczone opieką z prawdziwego zdarzenia. Poza tym Pani Elżbieta jest sympatyczna i ciepła. A bez tego ciężko sobie wyobrazić dobrą opiekę podczas wizyt patronażowych.”
 
8. Izabella Pastuszak, Szczecin
Opinia jednej z pacjentek: „Zgłaszam położna panią Izabella, ponieważ uważam że jest najlepszą położną na jaką można trafić w Szczecinie. Niezwykle cierpliwa, oddana a przy tym profesjonalna.”
 
9. Katarzyna Misiuk, Szczecin
Opinia jednej z pacjentek: „Zawsze uśmiechnięta przyjazna i bardzo pomocna w tak ważnym dla nas okresie jak ciąża i pierwsze tygodnie życia w trójkę.”
 
10. Ewa Szulga, Goleniów
Opinia jednej z pacjentek: „Położna Ewa to najwspanialsza osoba jaką w życiu poznałam ! Kochana, miła, sumienna ,rzetelna, cieszę się ,że miałam okazję ją poznać !).”
 
11. Wioletta Terpiłowska, Szczecin
Opinia jednej z pacjentek: „Sympatyczna, lubiana przez pacjentów, kompetentna, dostępna o każdej porze.”
 
12. Róża Ambroziak-Falkiewicz, Stargard Szczeciński
Opinia jednej z pacjentek: „Położna, to nie tylko kwalifikacje, kompetencje i doświadczenie. Czas, serce, empatia, szacunek i zrozumienie, że każdy z nas jest inny, ale każdy potrzebuje wsparcia i poczucia bezpieczeństwa.”
 
13. Katarzyna Zamiela, Szczecin
Opinia jednej z pacjentek: „Pani Kasia najlepsza położna na jaka trafiliśmy, bardzo pomocna. Pełen profesjonalizm.”
 
14. Dorota Songin, Szczecin
Opinia jednej z pacjentek: „Położna na medal !Jak rodzić to tylko z Panią Dorotą. Sympatyczna ,opanowana ale bardzo rzeczowa i konkretna. Człowiek pod jej opieką czuje się bezpiecznie.”
 
15. Danuta Rast, Szczecin
Opinia jednej z pacjentek: „Pani Danusia to najwspanialsza Położna pod słońcem! Miła, sympatyczna, wesoła, empatyczna i przyjacielska! Tak naprawdę to brakuje przymiotników aby opisać jej osobę. Poród i w ogóle cała opieka okołoporodowa w jej towarzystwie to coś wspaniałego. Życzę każdej kobiecie, żeby mogła być pod opieką takiej położnej jak Pani Danusia i móc wraz z nią przeżyć cud narodzin swojego dziecka :)”
 
16. Edyta Kaleta Rusek, Połczyn Zdrój
Opinia jednej z pacjentek: „Super położna w każdej sytuacji można na niej polegać oddana i pomocna ludziom kompetentna w tym co robi super.”
 
17. Jolanta Wiłowicz, Szczecin
Opinia jednej z pacjentek: „Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, rzetelna w kontakcie z pacjentem. Udziela zadowalających odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Położna godna polecenia!! Z całego serca polecam Panią Jolę.”

ODDAJ GŁOS NA POŁOŻNĄ